نمایش 1–12 از 17 نتیجه

منطق دهم انسانی کتاب درسی

برای خرید این کتاب با شماره 02166459726 تماس بگیرید

کتاب درسی دهم انسانی

معرفی کتاب درسی دهم انسانی و ساختار کتاب‌های درسی در این مقطع دارای تغییرات قابل توجهی نسبت به دوره اول متوسطه است. دانش‌آموزانی که تصمیم به ادامه تحصیل در رشته انسانی گرفته‌اند، با مجموعه کتاب‌های تخصصی متنوعی مواجه هستند و باید با دقت ویژه به مطالب پایه دهم خود توجه کنند. زیرا در این مرحله علاوه بر دروس پیش‌نیاز، بخش مهمی از سوالات کنکور نیز از مباحث پایه دهم تشکیل شده است. تعداد کتاب‌های درسی در این مقطع به 15 عنوان افزایش می‌یابد.

اگر به دنبال این هستید که بدانید دهم انسانی چند کتاب دارد؟لیست کتاب‌های درسی رشته انسانی در پایه یازدهم شامل موارد زیر است:

 1. جامعه‌شناسی
 2. منطق
 3. اقتصاد
 4. جغرافیای ایران
 5. ریاضی و آمار
 6. نگارش
 7. کارگاه کارآفرینی و تولید
 8. آمادگی دفاعی
 9. تفکر و سواد رسانه‌ای
 10. دین و زندگی
 11. زبان انگلیسی
 12. کتاب کار انگلیسی
 13. زبان عربی
 14. علوم و فنون ادبی
 15. تاریخ
 16. کتاب فارسی پایه دهم انسانی

بسیاری از مؤسسات آموزشی، علاوه بر کتاب‌های درسی، استفاده از کتاب‌های کمکی را به عنوان منابع تکمیلی برای افزایش مهارت‌های علمی توصیه می‌کنند. این کتاب‌ها اغلب در رشته‌های ریاضی و تجربی توصیه می‌شوند، اما به دلیل نیاز به پشتیبانی در مباحث محاسباتی در رشته انسانی، نیز استفاده از کتاب‌های کمکی به شدت توصیه می‌شود.

خرید کتاب دهم انسانی

نزدیک شدن به سال کنکور، نیاز به مرور مطالب گذشته در سال‌های تحصیلی پیشین، بیشتر احساس می‌شود. به همین دلیل، حفظ کتاب‌های درسی اهمیت زیادی دارد. با این وجود، برخی اوقات به دلایل مختلفی کتب درسی گم می‌شوند یا غیرقابل استفاده می‌شوند. اما نگران نباشید؛ مرسی کتاب به عنوان یک بانک فروش آنلاین کتب درسی، به همراه خرید پک‌های کامل کتب، شرایط خرید کتب درسی به صورت تک‌جلدی را، بدون محدودیت زمانی، برای علاقمندان فراهم کرده است.

کتاب های تخصصی رشته انسانی دهم

در سال دوم متوسطه، دانش‌آموزان رشته علوم انسانی با مجموعه‌ای از کتاب‌های تخصصی زیر آشنا می‌شوند:

 1. ریاضی
 2. اقتصاد
 3. زبان و ادبیات فارسی
 4. زبان عربی
 5. علوم اجتماعی
 6. تاریخ و جغرافیا
 7. فلسفه و منطق
 8. روانشناسی

دهم انسانی چند واحد است

مجموع واحدهای درسی پایه یازدهم رشته ادبیات و علوم انسانی که امتحان آنها به صورت نهایی برگزار می شود ،30 واحد می باشد.