نمایش 1–12 از 898 نتیجه

کارت های تصویری نشانه 1 و 2 فرای علم

قیمت اصلی 158,000 تومان بود.قیمت فعلی 124,820 تومان است.
(به همراه تصاویر هم آغاز و هم پایان)

کارت های تصویری نگاره فرای علم

قیمت اصلی 108,000 تومان بود.قیمت فعلی 85,320 تومان است.
(به همراه روش تدریس تلفیقی)

دیکته ی شب اول دبستان یار دبستانی من فرای علم

قیمت اصلی 49,000 تومان بود.قیمت فعلی 38,710 تومان است.
(بر اساس معیارهای ارزش یابی کیفی توصیفی)

هوش کمپلکس پنجم و ششم مهروماه

قیمت اصلی 645,000 تومان بود.قیمت فعلی 483,750 تومان است.
(تخصصی ترین مرجع پرسش های چندگزینه ای)

دفتر شطرنجی ریاضی اول دبستان (یاسر مهری) آوای باران

قیمت اصلی 18,000 تومان بود.قیمت فعلی 16,200 تومان است.
دفتر شطرنجی ریاضی اول دبستان (یاسر مهری) را می توان جزو بهترین دفتر از انتشارات آوای باران معرفی کرد. سر

کاربرگ ریاضی چهارم دبستان پایش

قیمت اصلی 153,000 تومان بود.قیمت فعلی 114,750 تومان است.
کتاب کاربرگ ریاضی چهارم دبستان را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات پایش معرفی کرد. سر فصل های آموزشی این

کتاب کار و تمرین جامع سوم دبستان منتشران

قیمت اصلی 199,000 تومان بود.قیمت فعلی 153,230 تومان است.
کتاب کتاب کار و تمرین جامع سوم دبستان را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات منتشران معرفی کرد. سر فصل

کتاب کار و تمرین ریاضی سوم دبستان منتشران

قیمت اصلی 139,000 تومان بود.قیمت فعلی 107,030 تومان است.
کتاب کار و تمرین ریاضی سوم دبستان را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات منتشران معرفی کرد. سر فصل

هوش آزمون ششم خیلی سبز

قیمت اصلی 415,000 تومان بود.قیمت فعلی 327,850 تومان است.
هوش آزمون ششم خیلی سبز بسته هوش آزمون ششم با هدف ارتقای فرایند یادگیری دانش آموزان در مقطع تحصیلی پایه

کار ریاضی دوم دبستان خیلی سبز

قیمت اصلی 249,000 تومان بود.قیمت فعلی 196,710 تومان است.
کتاب کار ریاضی دوم دبستان را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات خیلی سبز معرفی کرد. سر فصل های

زیبا بنویسیم فارسی پنجم دبستان قدیانی

قیمت اصلی 90,000 تومان بود.قیمت فعلی 71,100 تومان است.

زیبا بنویسیم فارسی سوم دبستان قدیانی

قیمت اصلی 80,000 تومان بود.قیمت فعلی 63,200 تومان است.

کتاب­ های کمک درسی دبستان

دبستان اولین دوره حضور دانش آموزان در مدرسه است. در دبستان یا همان ابتدایی، دانش آموزان اولین تجربه خود را برای آموزش و یادگیری مطالب درسی آغاز می­ کنند. در این دوره کودکان چگونه آموختن را یاد می ­گیرند.

کتاب­های کمک درسی دبستان در دروس مختلف، می­ توانند دوست خوبی برای دانش آموزان در یادگیری دروس باشند. در واقع، در کتاب­ های کمک درسی دبستان و کمک آموزشی ابتدایی به ارائه مطالب درسی به صورت عمیق و کامل­ تر پرداخته می ­شود.

خرید کتاب کمک درسی دبستان

امروزه با وجود ناشران زیاد در تالیف کتاب­ های کمک درسی دبستان، انتخاب­ های بسیاری برای خرید کتاب کمک درسی ابتدایی وجود دارد. یکی از مشکلات و دغدغه­ های اصلی هنگام خرید، طولانی بودن مسیر و شلوغی راه است. همچنین، با وجود دغدغه­ های دنیای امروزی، اختصاص زمانی برای بیرون رفتن و خرید کتاب کمی سخت است.

سایت مرسی کتاب از سایت­ های معتبر برای خرید اینترنتی کتاب کمک درسی دبستان است. در این سایت با وجود تنوع بالایی از کتاب­ های کمک درسی از ناشران مختلف برای تمامی دروس و پایه­ های تحصیلی دیگر نگران خرید کتاب کمک درسی خود نیستید. همچنین یک خرید اینترنتی شیرین با تخفیف هیجان انگیز و ارسال رایگان را تجربه می­ کنید.

بهترین کتاب کمک درسی دبستان

دانش آموزان باید 6 پایه تحصیلی را در دوره دبستان بگذرانند. برای موفقیت در دروس دبستان، استفاده از کتاب ­های کمک آموزشی لازم است.

ناشران بسیاری برای کتاب کمک درسی دبستان وجود دارند، مانند:

 • گاج
 • خیلی سبز
 • مبتکران
 • الگو
 • قلم چی
 • مهروماه
 • الگو
 • چهارخونه
 • دکتر شاکری
 • جویامجد
 • مشاوران آموزش
 • قدیانی
 • و …

انتخاب بهترین کتاب کمک درسی دبستان به عوامل مختلفی مانند پایه تحصیلی، درس مورد نظر، سطح علمی دانش آموز و … بستگی دارد.

ویژگی­ های یک کتاب خوب کمک درسی دبستان

هدف از تهیه و مطالعه کتاب کمک درسی دبستان، آموزش بیش­تر مفاهیم و کمک به پیشرفت دانش آموزان با تمرین و تکرار مطالب است. بنابراین، یک کتاب کمک درسی دبستان مناسب باید ویژگی ­هایی داشته باشد، مانند:

 • استفاده از جدول و نمودار برای تفهیم و دسته بندی مطالب
 • استفاده از اشکال جذاب و مرتبط
 • پوشش کامل و دقیق مطالب کتاب درسی
 • بررسی دقیق تمام نکات و جزئیات کتاب درسی
 • مطابقت کامل با مطالب و مفاهیم کتاب­ های درسی
 • تنظیم تمارین تشریحی، تستی و پاسخ کوتاه
 • تنظیم آزمون­ ها و امتحانات

کمک درسی اول دبستان

اول دبستان همان سال خاطره انگیز کودکان است. همان سالی است که کودکان احساس ترس همراه با شادی را تجربه می­ کنند. از سمتی از والدین و محیط خانواده جدا می ­شوند و از سمتی دیگر وارد دنیای جذاب آموزش علم و دانش در کنار هم سالان خود می­شوند.

استفاده از کتاب کمک درسی دبستان در اول ابتدایی به پیشرفت سریع و بهتر کودکان کمک شایانی می­ کند. بنابراین، در خرید کتاب کمک درسی اول دبستان دقت کافی را داشته باشید. در ادامه مقاله به معرفی برخی از کتاب­ های محبوب و مفید کمک درسی دبستان  در پایه اول ابتدایی می­ پردازیم.

کتاب ریاضی اول سری شاهکار

هدف طاهره نقی‌نژادیان و عشرت بالغ از تالیف این کتاب کمک درسی اول دبستان، کمک به یادگیری مفاهیم ریاضی به دانش آموزان است. این کتاب سوالات متنوعی از مطالب کتاب ریاضی اول دبستان با سطح بندی ساده تا دشوار دارد. این کتاب متعلق به انتشارات کلاغ سپید در سری شاهکار است. بعضی از ویژگی­ های این کتاب شامل:

 • چینش هدفمند و دسته بندی شده مطالب و مفاهیم
 • ارائه توضیحات روان به والدین جهت فهم بیش­تر تمارین دشوار
 • آزمون خودسنجی
 • آزمون و امتحانات دوره­ای
 • آزمون عملکردی

کار و تمرین ریاضی اول منتشران

این کتاب کمک درسی دبستان شامل سوالات از سطح آسان به دشوار است. به صورت پرسش ­های مفهومی، کامل کردنی، صحیح و غلط، تستی و پاسخ کامل تنظیم شده است. همچنین، یک سری از پرسش ­های آن برای دانش آموزان با سطح فراتر از مدرسه طراحی شده است. نمونه آزمون امتحانی جامع، سوالات خلاقانه، تمارین شبیه سازی شده و نیز پاسخ کلیدی تمام تمارین در پایان کتاب آمده است.

کتاب فارسی اول سری کارپوچینو

در این کتاب کمک درسی اول دبستان، نادره معدنی با بهره­ گیری از تکنیک ­های روانشناسی به آموزش دقیق زبان فارسی پرداخته است. این کتاب تمارین آموزنده و مفیدی برای تقویت مهارت­ های زبانی، پرورش و رشد خلاقیت و تقویت تفکر دارد. انواع تمارین به اشکال مختلف در این کتاب گنجانده شده ­اند، مانند:

 • کلمه سازی
 • کامل کردنی
 • وصل کردنی
 • جمله سازی
 • نقاشی

کتاب کار املای اول دبستان خیلی سبز

یادگیری نوشتن کلمات از مهم­ ترین دروس اول دبستان است. پیش از هر چیز دیگری دانش آموزان باید درست نوشتن را یاد بگیرند. این کتاب کار با تمرین و تکرار توانسته به خوبی و به صورت جامع به آموزش املا لغات و کلمات بپردازد.

کتاب کار علوم اول دبستان خیلی سبز

این کتاب کمک درسی اول دبستان اثر گلزار فرهادی است. این کتاب با بیانی شیرین و گرم و البته علمی به آموزش مباحث علوم اول دبستان می­پردازد. در این کتاب پس از آموزش هر مبحث، آزمون ­هایی جهت ارزیابی دانش آموزان طراحی شده است.

علوم اول ابتدایی رشادت مبتکران

این کتاب کمک آموزشی ابتدایی در 89 صفحه به بررسی تمام مطالب درس علوم می­پردازد. آموزش و پرسش ­های آن براساس اهداف آموزشی طراحی شده است. به کارگیری روش خلاقانه برای آموزش، خلاصه و جمع بندی مطالب، مثال­ های آموزشی و تقویت حواس از ویژگی­ های این کتاب است.

EQ جامع اول دبستان گاج

دروس اصلی اول دبستان یعنی فارسی، ریاضی، علوم و املا در این کتاب کمک آموزشی ابتدایی آمده است. این کتاب به صورت فصلی و دقیق به آموزش و تمرین تمام دروس کتاب­ های اول دبستان می­پردازد.

این کتاب کمک آموزشی ابتدایی منبع غنی و کاملی برای یادگیری دروس اول دبستان است.

کمک درسی دوم دبستان

پس از آموزش حروف الفبا و آواها در کلاس اول ابتدایی، دانش آموزان در پایه دوم برای یادگیری و به کارگیری بیش­تر و مفهومی­ تر مطالب آماده می ­شوند. انواع کتاب­ های کمک درسی دوم دبستان برای تمام دروس این پایه از ناشران مختلف در دسترس است.

کتاب کار علوم دوم دبستان خیلی سبز

کتاب کار علوم دوم دبستان اثر گلزار فرهادی از انتشارات خیلی سبز است. این کتاب مجموعه کاملی از توضیحات مباحث درسی به صورت تفکیک شده و سوالات و تمارین متنوع است. با مطالعه این کتاب دانش آموزان برای حضور در امتحانات کلاسی و پایان ترم آماده می­ شوند.

علوم دوم دبستان کارپوچینو گاج

آموزش کامل مطالب علوم با مطالعه کتاب کمک درسی دبستان باعث تقویت سطح علمی دانش آموزان می شود. این کتاب با سوالات متفاوت و خلاقانه باعث افزایش بهره­­ وری هوشی و تقویت قدرت استدلال دانش آموزان می­ شود.

فارسی دوم کارامل پویش

کتاب کمک آموزشی ابتدایی کارامل پویش شامل آموزش مفاهیم فارسی و سوالات متنوع برای تمام مباحث درسی است. این کتاب با طراحی زیبا و با استفاده از تصاویر باعث جذب دانش آموزان شده است. این کتاب اثر مونا هوازین از انتشارات پویش است.

فارسی دوم ابتدایی رشادت مبتکران

یک کتاب کمک آموزشی ابتدایی خوب باید یک سری ویژگی­ هایی داشته باشد. آموزش همراه با آزمون شیوه همیشگی موفقیت در امتحانات است. این کتاب با استفاده از همین روش توانسته عملکرد عالی و بازده خوبی داشته باشد.

کتاب یار ریاضی دوم اندیشمند

این کتاب کمک آموزشی ابتدایی اثر توانمندی از انتشارات اندیشمند برای آموزش ریاضی پایه دوم دبستان است. آموزش کامل و قابل فهم همراه با تمارین جالب و تشریحی به صورت فصل به فصل از مزایای این کتاب کار است.

پیشتاز ریاضی دوم دبستان خیلی سبز

یادگیری ریاضی بیش از هر درس دیگری نیازمند تمرین و تکرار است. این کتاب با ارائه تمارین مرتبط در سطوح مختلف کتاب خوب و مفیدی برای کمک به یادگیری مفاهیم ریاضی دوم دبستان است.

ماجراهای من و درسام جامع دوم خیلی سبز

در این کتاب کمک آموزشی ابتدایی به تعلیم مجموعه دروس دوم دبستان پرداخته می ­شود. تمام مباحث کتاب­ های درسی دوم دبستان به صورت تفکیک شده گردآوری شده است. این کتاب در ابتدا به آموزش مطالب درسی می­پردازد و سپس تمارین و سوالات مرتبط را ارائه می ­دهد.

EQ جامع دوم گاج

این کتاب کمک درسی دوم دبستان به آموزش و تمرین تمام دروس دوم دبستان به صورت فصل بندی و دقیق با ارائه نکات مهم می­پردازد. کتاب شامل آموزش دروس ریاضی، املا، فارسی، علوم و پیام­ های آسمان است.

کمک درسی سوم دبستان

شاید ما اولین چیزی که از کلاس سوم دبستان به خاطر می ­آوریم، جدول ضرب باشد. این پایه از لحاظ تقویت ریاضی دوره مهمی برای دانش آموزان است. کتاب­ های کمک درسی دبستان در پایه سوم کمک زیادی به یادگیری بهتر و تقویت دروس می کنند.

در ادامه به معرفی برخی از کتاب­ های کمک آموزشی ابتدایی برای پایه سوم می­ پردازیم. ما سعی داریم تا با آشنا کردن شما با کتاب­ های مختلف، شما را برای انتخاب یک کتاب کمک آموزشی مناسب راهنمایی کنیم.

EQ جامع سوم گاج

در این کتاب کمک آموزشی ابتدایی مجموعه­ ای از دروس همراه با تمارین و نمونه امتحانات نهایی سال­ های مختلف از مدارس برتر آمده است. این کتاب به صورت جامع و فصل به فصل تمام مطالب کتاب­ های درسی سوم دبستان را پوشش می­ دهد.

میشا و کوشا سوم دبستان

اگر به دنبال محصولی کامل هستید که تمام دروس پایه سوم را در برگیرد، این محصول انتخاب مناسبی است. این محصول میشا و کوشا مجموعه دروس سوم ابتدایی مانند علوم، ریاضی، فارسی و… را به همراه آموزش و تمارین گسترده در DVD آموزشی به همراه دارد.

با هم بیاموزیم ریاضی سوم دبستان قلم چی

استفاده از تصاویر در ابتدای هر فصل باعث جذابیت این کتاب کمک آموزشی ابتدایی شده است. همچنین،
اهداف کلی هر فصل و انتظاراتی که پس از مطالعه مطالب وجود دارد را تعیین می­ کند. در درسنامه آن به آموزش مفید و خلاصه مطالب کتاب درسی ریاضی  به شیوه­ای جذاب پرداخته می­ شود.

کار و تمرین ریاضی سوم دبستان منتشران

برای تسلط بر مفاهیم ریاضی نیاز به حل زیاد تمرین و تکرار مداوم است. این کتاب با جمع آوری تمرین­ های بسیار زیاد و گسترده برای دانش آموزان در سطح­ های متفاوت، شما را از دیگر کتاب­ های کمک آموزشی بی­ نیاز می ­کند.

EQ علوم سوم گاج

اگر به دنبال کتاب کمک آموزشی ابتدایی جامع و قدرتمندی برای علوم تجربی سوم دبستان هستید، خرید این کتاب به شما توصیه می­ شود. در این کتاب آموزش مطالب همراه با سوالات و تمارین مرتبط وجود دارد.

در این کتاب کمک درسی سوم دبستان امتحانات مختلف مدارس برتر گردآوری شده است. همچنین، در آموزش و انتقال مطالب و سوالات به خوبی عمل می­کند.

علوم سوم دبستان تیزهوشان خیلی سبز

این کتاب دانش آموزان را برای موفقیت در امتحانات و یادگیری عمیق علوم سوم دبستان آماده می­ کند. آموزش مفصل، کاربردی و قابل فهم دروس علوم را به همراه دارد. انجام تست­ ها باعث افزایش تسلط و یادگیری عمیق­ تر دانش آموزان می­ شوند.

فارسی سوم کارامل پویش

این کتاب کمک درسی سوم دبستان به صورت فصلی و دسته بندی شده، تمام مفاهیم فارسی را با بیانی جذاب و گیرا آموزش می ­دهد. سوالات متنوع از هر مبحث باعث تفهیم کامل مطالب می­ شود.

پرتکرار فارسی سوم دبستان قلم چی

برای موفقیت در امتحانات و آزمون­ های مدارس نیاز به تمرین و حل سوالات مهم است. این کتاب مجموعه ارزشمندی از سوالات پرتکرار و رایج فارسی سوم دبستان است. البته این کتاب، در ابتدا به توضیح خلاصه­ ای از مطالب درسی می­ پردازد.

کار و تمرین جامع سوم دبستان منتشران

این کتاب کمک درسی سوم دبستان محصولی از انتشارات منتشران است. در این کتاب نویسنده سعی داشته با گردآوری تمام مطالب کتاب­ های درسی در یک کتاب، کتاب کمک درسی جامعی را فراهم کند.

کمک درسی چهارم دبستان

برای موفقیت دانش آموزان و درک بهتر مطالب درسی پایه چهارم، کتاب­ های کمک درسی دبستان متنوعی چاپ شده ­اند. برای یک انتخاب درست و مناسب لازم است تا با محتوا و هدف کتاب­ های کمک درسی آشنا باشید. در اینجا ما به معرفی بعضی از کتاب­ های کمک درسی چهارم دبستان می­ پردازیم.

ریاضی چهارم دبستان کارپوچینو گاج

این کتاب اثر مشترک اکرم نژاد فلاح، علیرضا رئیسی امجد و نرجس تیمناک از انتشارات گاج سری کارپوچینو است. ابتدا به صورت خلاصه و تفکیک شده به آموزش مطالب مهم پرداخته می ­شود و سپس انواع تمارین، مسائل و سوالات تشریحی را برای تسلط کامل به مباحث قرار داده است.

ریاضی چهارم کارامل پویش

انتشارات پویش در این کتاب کمک درسی چهارم دبستان توانسته است با پوشش کامل مطالب درس ریاضی، به فروش خوبی برسد. این کتاب کار پس از آموزش درس به سوالات تشریحی و ارائه نکات برای حل تمارین می­ پردازد. این کتاب از جمله کتاب­ های کمک آموزشی است که دسته بندی سوالات و آموزش فصلی را به خوبی رعایت کرده است.

کتاب کار املا چهارم دبستان خیلی سبز

این یک کتاب کمک آموزشی چهارم دبستان همراه با سوالات تشریحی برای آموزش مطالب درسی است. هدف این کتاب تقویت املا و نوشتن صحیح لغات و جملات با تمرین و تکرار است.

کار طلایی فارسی چهارم دبستان کاگو

کتاب کار و تمرین مناسبی برای تسلط دانش آموزان چهارم بر درس ادبیات فارسی است. این کتاب به صورت فصلی سوالات مرتبط را ارائه می ­دهد.

علوم چهارم تیزهوشان اندیشمند

اگر به دنبال کتابی با سطح بالاتر از کتاب درسی هستید، این کتاب کمک درسی چهارم دبستان گزینه خوبی است. این کتاب با ارائه درسنامه مفصل به صورت درس به درس به آموزش تمام نکات کلیدی و کاربردی پرداخته است.

در این کتاب کمک درسی چهارم دبستان از انتشارات اندیشمند با آموزش دقیق و مفهومی مطالب به سطح مناسبی در درس علوم می­ رسید.

علوم چهارم تیزهوشان خیلی سبز

این کتاب با ارائه تست­ ها و پرسش­ های چهار گزینه­ ای برای تسلط بیش­تر دانش آموزان بر مفاهیم علوم چهارم دبستان تالیف شده است. خیلی سبز در تالیف درسنامه به خوبی و پرقدرت عمل کرده است. همچنین، با ارائه تست ­های متنوع نکات مهمی را به دانش آموزان آموزش می­دهد.

کتاب کار جامع چهارم کارپوچینو گاج

دروس ریاضی، فارسی، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی و هدیه­ های آسمانی در این کتاب کمک درسی چهارم دبستان گنجانده شده است. کتاب کمک آموزشی مناسبی برای آموزش مفاهیم و حل سوالات تشریحی تمامی دروس چهارم ابتدایی است.

کمک درسی پنجم دبستان

پنجم ابتدایی در گذشته آخرین سال تحصیلی مقطع دبستان بود. امروزه دوره دبستان شامل 6 پایه تحصیلی است. دانش آموزان در 6 سال باید تمام مطالب درسی دبستان را بیاموزند.

کتاب­ کمک درسی پنجم دبستان برای تمام دروس این پایه منتشر شده است. انتشارات گاج، خیلی سبز، پویش اندیشه خوارزمی، مبتکران و قلم چی از ناشران پرکتاب در پایه پنجم دبستان هستند.

در ادامه شما را با بعضی از کتاب­ های مفید کمک آموزشی دبستان برای پایه پنجم آشنا می­کنیم.

فارسی پنجم طالب تبار مبتکران

این کتاب از انتشارات مبتکران زیر نظر حمید طالب تبار نوشته شده است. با وجود 600 تست، آموزش کامل تمام دروس و ارائه نکات کتاب درسی در درسنامه خود، کتاب کمک درسی مفیدی برای یادگیری بهتر ادبیات فارسی پنجم دبستان است.

سه سطحی فارسی پنجم دبستان قلم چی

این کتاب شامل تست­ های فارسی با طبقه بندی سه سطح دشوار، نسبتا دشوار و دشوارتر است. پاسخ تشریحی سوالات این کتاب و توضیحات کامل باعث تسلط دانش آموزان بر مطالب می­ شود. این کتاب شامل حدود 200 تست است که تمام مطالب فارسی پنجم دبستان را پوشش می­دهد.

ریاضی پنجم رشادت مبتکران

محمد برجی اصفهانی، مریم برجی اصفهانی و هادی عزیز زاده نویسندگان این کتاب هستند. این کتاب از سری کتاب­ های رشادت مبتکران است. با وجود تمارین و سوالات متنوعی که دارد، منبع خوبی برای افزایش توانایی دانش آموز در درس ریاضی پنجم دبستان است.

ریاضی پنجم سیر تا پیاز گاج

سیر تا پیاز گاج کتاب کمک درسی مناسبی برای همه دانش آموزان پنجم دبستان است. این کتاب شامل بخش ­های کاربردی و مهمی برای آمادگی کامل در درس ریاضی است، مانند:

 • آموزش و درسنامه
 • تست و تمرین
 • امتحان­ های نهایی مدارس مختلف و برتر

آموزش و آزمون علوم پنجم ابتدایی رشادت مبتکران

این کتاب نوشته حمید اسدی کیا در 152 صفحه برای آموزش علوم پنجم دبستان گردآوری شده است. این کتاب کمک آموزشی همراه با آموزش کامل دروس علوم و تست­ های متنوع است.

سه سطحی علوم پنجم دبستان قلم چی

این بار قلم چی در سری کتاب­ های سه سطحی خود، علوم پنجم دبستان را نیز گنجانده است. این کتاب با وجود تمارین و مسائل ارزشمند و پیچیده ­ای که دارد برای دانش آموزان متوسط و قوی مناسب است.

همچنین، یک کتاب جامع کمک آموزشی ابتدایی برای پایه پنجم است که 300 تست از تمام درس­ های علوم پنجم ابتدایی در آن قرار دارد.

ماجراهای من و درسام مطالعات اجتماعی پنجم خیلی سبز

مطالعات اجتماعی نیز از جمله دروسی است که برای تسلط کامل بر آن نیاز به مطالعه کتاب کمک درسی است. این کتاب از سری کتاب­ های ماجراهای من و درسام است که از محصولات تقریبا جدید خیلی سبز است. با آموزش کامل دروس و ارائه سوالات تشریحی تمام مطالب کتاب مطالعات اجتماعی پنجم را به خوبی پوشش می­ دهد.

EQ پنجم جامع گاج

این کتاب کمک آموزشی ابتدایی مجموعه دروس کتاب­ های پنجم دبستان را پوشش می­ دهد. با داشتن آموزش جامع و مختصر و نیز امتحانات نهایی مدارس، منبع خوبی برای دانش آموزان است. گردآوری مجموعه گسترده ­ای حدود 2700 پرسش، از سوالات پایان ترم مدارس برتر و مختلف باعث جامع و کاربردی شدن این کتاب شده است.

کمک درسی ششم دبستان

کلاس ششم آخرین پایه تحصیلی از دوران دبستان است. پس از آن، دانش آموزان باید وارد محیط جدید و تخصصی­ تر آموزش یعنی دوره اول متوسطه شوند.

به دلیل این که پایه ششم آخرین پایه تحصیلی دبستان است، استفاده از کتاب­ های کمک آموزشی ابتدایی برای موفقیت در دروس بسیار با اهمیت می ­باشد.  در ادامه مقاله، کتاب­ های پرطرفدار و مفید کمک درسی ششم دبستان را بررسی می­ کنیم.

کتاب کارپوچینو ریاضی ششم دبستان گاج

این کتاب از سری کتاب­ های گاج کارپوچینو برای یادگیری بهتر درس ریاضی ششم دبستان است. در این کتاب تمام نکات، فرمول­ ها و قواعد ریاضی مورد نیاز در ششم دبستان آمده است. در کنار آموزش مطالب، تعداد متنوعی از مثال­ ها، تمارین و مسائل گنجانده شده است. نمونه پرسش­ های امتحانی برای آمادگی در امتحانات مدارس نیز در آن به چشم می­خورد.

کتاب کار ریاضی ششم خیلی سبز

این کتاب با آموزش دروس به صورت خلاصه، به ارائه تمارین تشریحی به صورت فصلی پرداخته است. کتاب جامعی برای آموزش کامل ریاضی به دانش آموزان مبتدی و متوسط است.

کتاب کار فارسی ششم دبستان خیلی سبز

این کتاب به قلم زهرا شریف پور برای آموزش فارسی ششم دبستان در انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است. در این کتاب، ابتدا به نکات و مفاهیم آموزشی هر درس پرداخته می­ شود. پس از آن، در قالب تمرین­ه ای رنگارنگ سوالاتی ارائه می­ شود. سوالات کتاب به صورت ترکیبی از مطالب مختلف مانند معنی لغات، املا، مفهوم بیت و معنا شعرها تهیه شده است.

فارسی ششم طالب تبار مبتکران

از دیگر منابع مفید برای مطالعه دقیق فارسی ششم دبستان، کتاب کار فارسی ششم طالب تبار است. این کتاب اثر حمید طالب تبار از نویسندگان بنام انتشارات مبتکران است. در این کتاب همراه با آموزش جز به جز مطالب، تعداد زیادی تست نیز آمده است. همچنین، با وجود نمونه آزمون­ه ای نهایی مدارس مختلف می­ تواند آمادگی مطلوبی در دانش آموز ایجاد کند.

کتاب سیر تا پیاز علوم ششم دبستان گاج

کتاب کمک آموزشی ابتدایی مناسبی برای آموزش مطالب کتاب علوم دبستان با بیانی گیرا و ساده است. همچنین، برای تسلط بیش­تر بر مفاهیم، پرسش ­ها و امتحاناتی در آن گنجانده شده است. تعداد متنوع و زیادی از تست­ های مدارس نمونه دولتی، تیزهوشان، المپیاد و تالیفی را نیز دارد.

آموزش و آزمون علوم ششم رشادت مبتکران

این کتاب شامل درسنامه مفصل، پرسش­ های چهار گزینه­ ای و سوالات تشریحی متنوع است. به صورت فصل به فصل به آموزش مطالب علوم ششم می­ پردازد. این کتاب با داشتن حدود 1000 تست کتاب قدرتمندی برای تقویت علوم ششم دبستان به شمار می­ آید.

IQ ششم ابتدایی گاج

این سری از کتاب­ های انتشارات گاج به سوالات مفهومی و چالش­ دار می­ پردازد. این کتاب تمام دروس ششم دبستان مانند علوم، ادبیات فارسی، آموزش قرآن، ریاضی، تفکر و پژوهش و مطالعات اجتماعی را شامل می ­شود.

این کتاب مجموعه­ ای از سوالات تستی به صورت فصل به فصل برای هر درس می­ باشد. سطح بندی تست ­ها باعث کمک بهتر به ارزیابی سطح دانش آموز شده است.

این کتاب سوالات خود را با توجه به آزمون­ های مدارس تیزهوشان و برتر طراحی کرده است. وجود پاسخ­ های کاملا تشریحی به همراه نکات مهم باعث یادگیری و فهم بهتر دانش آموز می­ شود.

درس پک ششم مهروماه

مهروماه همیشه بر طراحی زیبا و دلچسب کتاب ­های خود تمرکز ویژه­ای داشته است. این کتاب مجموعه دروس ششم دبستان را شامل می­ شود. در بخش ایستگاه آموزشی، دانش آموز به یادگیری مطالب کتاب به شیوه­ای نوین و روان مشغول می­ شود. همچنین، آزمون­ های آزمایشی برای موفقیت در امتحانات مدارس تهیه شده است.

با پرداختن به پاسخ تمام سوالات کتاب­ های درسی، به کتاب کمک درسی ششم دبستان جامعی تبدیل شده است.

شما عزیزان می توانید تمامی کتاب های کمک درسی دبستان را از سایت اینترنتی مرسی کتاب با تخفیف ویژه و ارسال رایگان در سرتاسر کشور تحویل بگیرید، سایت مرسی کتاب سایتی مطمئن و بروز می باشد، که در طول 24 ساعت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.