نمایش 1–12 از 1028 نتیجه

مجموعه سوالات چهارگزینه ای حسابداری چهارخونه

262,400 تومان
کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه ای حسابداری را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات چهارخونه معرفی کرد. سر فصل های آموزشی

مجموعه تست عمومی و پایه سیر تا پیاز کنکور اخوان

284,400 تومان
کتاب مجموعه تست عمومی و پایه سیر تا پیاز کنکور را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات اخوان معرفی

تاریخ جامع کنکور انسانی تست خیلی سبز

336,150 تومان
کتاب تاریخ جامع کنکور انسانی تست را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات خیلی سبز معرفی کرد. سر فصل های

علوم و فنون ادبی جامع کنکور تست خیلی سبز

341,960 تومان
کتاب علوم و فنون ادبی جامع کنکور تست را می توان جزو بهترین کتاب از انتشارات خیلی سبز معرفی کرد. سر

جامعه شناسی جامع کنکور تست خیلی سبز

348,600 تومان
(پرسش های چهارگزینه ای)

موج آزمون شیمی پایه الگو

273,900 تومان
(درسنامه + آزمون های مبحثی + پاسخ های تشریحی)

خرید کتاب کنکور

یکی از دغدغه­ های همیشگی دانش آموزان در سال­ های پایانی مدرسه، کنکور است. کنکور همان آزمونی است که سرنوشت تحصیلی و کاری آن­ ها را رقم می­ زند. هرگاه حرف از آمادگی برای کنکور می ­شود، نام کتاب کنکور به ذهن می­ رسد.

برای آمادگی در این آزمون مهم، انواع کتاب کنکور با تنوع بالا تالیف شده ­اند. شما می ­توانید با هر سلیقه و نیازی کتاب کنکور مورد نظر خود را از سایت “مرسی کتاب” تهیه کنید.

سایت “مرسی کتاب” امکانات بسیاری از تخفیف­ های هیجان انگیز تا ارسال رایگان به هر کجای ایران و شهری که هستید را برای کمک و راحتی خریداران مهیا کرده است. این سایت انواع کتاب کنکور در رشته­ های مختلف از ناشران متفاوت را در خود جای داده است.

کتاب تست کنکور

برای موفقیت در کنکور حتما باید با روش درست و سریع تست زنی آشنا باشید. به همین دلیل ناشران برای آمادگی شما در کنکور، انواع کتاب تست کنکور را تالیف کرده­ اند.

در این کتاب­ ها انواع تست­ های تالیفی، آزمایشی و کنکور سراسری گردآوری می­ شود. شما با مطالعه پاسخ نامه آن می­ توانید درصد موفقیت و توانایی خود را متوجه شوید.

کتاب جامع کنکور

از آنجایی که دانش آموزان بعد از اتمام پایه دوازدهم باید در کنکور شرکت کنند، ایجاد آمادگی برای موفقیت در آن لازم است. دانش آموزان تا پیش از آن امتحانات بسیاری را پشت سر گذاشته­ اند اما کنکور را تا به حال تجربه نکرده ­اند. کتاب­ های کمک آموزشی و جامع کنکور به کاهش استرس و ایجاد آمادگی بیش­تر در دانش آموزان کمک می­ کند.

امروزه کتاب جامع کنکور برای همه دروس از رشته­ های مختلف از انتشارات متفاوت در دسترس است. سایت مرسی کتاب سعی کرده است تمام کتاب ­هایی که دانش آموزان برای شرکت در کنکور نیاز دارند را تهیه کند.

 جامع کنکور تجربی

در بین دانش آموزان تجربی رقابت بزرگی برای کسب رتبه بالا وجود دارد. برای دستیابی به رتبه و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه، تسلط کامل بر مطالب و تست زنی  بسیار مهم است.

کتاب جامع کنکور تجربی به نوعی مکمل کتاب درسی است. با مطالعه این کتاب­ ها می­ توانید جمع بندی کامل و عالی از تمام دروس داشته باشید.

انتشارات گاج با بیش از 100 کتاب جامع کنکور برای کنکور تجربی در رأس ناشران قرار دارد. ناشران دیگر نیز کتاب­های خوب و جامعی را تهیه کرده ­اند، مانند:

 • گاج
 • خیلی سبز
 • مهروماه
 • قلم چی
 • نشر الگو
 • کاپ
 • راه اندیشه
 • و …

انواع کتاب جامع کنکور تجربی برای تمام دروس مانند زیست شناسی، ریاضی، شیمی، زمین شناسی و  فیزیک تهیه شده است.

جامع کنکور انسانی

رشته انسانی از محبوب­ ترین رشته­ های گروه نظری است. اکثر دانش آموزان در رویای قبولی در رشته­ های برتر آن مانند حقوق، روانشناسی، مدیریت و… هستند.

عربی، جامعه شناسی، علوم و فنون، فلسفه، منطق، اقتصاد و روانشناسی از دروس با اهمیت و با ضریب بالا در کنکور انسانی هستند.

البته برای کسب رتبه بالا در کنکور نیاز به تسلط کامل و کافی در تمام دروس و مطالعه کتاب کنکور است. انتشارات گاج، مهروماه، خیلی سبز، مشاوران و قلم چی از جمله ناشران پرکتاب برای کنکور انسانی هستند.

جامع کنکور ریاضی

رشته ریاضی از رشته­ های پرطرفدار و البته تخصصی است. دانش آموزان در این رشته باید مسائل مختلف ریاضی و شیوه حل کردن آن­ ها را به خوبی آموزش ببینند. این رشته دروس تخصصی بسیاری دارد که دارای ضرایب بالا در کنکور است، مانند ریاضی، فیزیک و شیمی.

ناشرانی مانند گاج، خیلی سبز، مهروماه، قلم چی، نشر الگو، خوشخوان و… انواع کتاب جامع کنکور ریاضی را تالیف کرده­ اند. در کل، کتاب­ های سری دور دنیا گاج، کتاب­ های مهروماه، نشر الگو از پرفروش­ترین کتاب ­های جامع کنکور ریاضی هستند.

جامع کنکور هنر

در کنکور هنر مانند دیگر رشته­ ها سوالاتی از هر دو بخش دروس تخصصی و عمومی آورده می­ شود. دروس تخصصی هنر شامل درک عمومی هنر، ترسیم فنی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت موسیقی، خواص مواد و ریاضی است. البته دیگر در کنکور جدید تنها درک عمومی هنر، ریاضی، خلاقیت تصویری و تجسمی دارای ضریب هستند.

استفاده از کتاب کنکور برای کسب رتبه دلخواه بسیار مفید است. قلم چی، کارنامه کتاب، راه اندیشه و اندیشه جم از جمله ناشران پرکتاب در کنکور هنر هستند.

بهترین منابع کنکور

مرجع اصلی کنکور کتاب­ های درسی است. البته برای تسلط کافی بر مباحث و یادگیری نحوه پاسخ­ دهی به سوالات، مطالعه کتاب­ های کمک آموزشی ضروری است. شما می­توانید در هر رشته تحصیلی که هستید و برای هر درسی که لازم دارید، کتاب کنکور خود را تهیه کنید.

با افزایش تعداد کتاب­ های کنکور، کتاب جامع کنکور و کتاب تست کنکور سردرگمی دانش آموزان بیش­تر شده و انتخاب را برای آن­ها دشوارتر کرده است. در ادامه بهترین منابع کنکور هر رشته را معرفی می­کنیم.

بهترین منابع کنکور تجربی

در سال­های اخیر طراحان سوال، علاقه زیادی به تست­ های ترکیبی و مفهومی پیدا کرده ­اند. البته نویسندگان کتاب کنکور نیز متوجه این علاقه طراحان سوال شده­ اند. بنابراین، در همه کتاب­ ها به این موضوع توجه شده است.

در ادامه بهترین منابع کتاب کنکور تجربی برای دروس مختلف را آورده­ ایم.

بهترین منابع کنکور تجربی برای درس زیست

 • زیست جامع خیلی سبز
 • زیست نشر الگو
 • زیست جامع میکرو گاج
 • زیست کاپ

بهترین منابع کنکور تجربی درس شیمی

 • شیمی مبتکران بازرگان
 • شیمی جامع خیلی سبز
 • شیمی جامع میکرو گاج

بهترین منابع کنکور تجربی درس ریاضی

 • ریاضی تجربی مهروماه
 • ریاضی تجربی میکرو گاج
 • ریاضی تجربی جامع خیلی سبز

بهترین منابع کنکور تجربی درس فیزیک

 • فیزیک تجربی خیلی سبز
 • فیزیک تجربی نشر الگو
 • فیزیک تجربی میکرو گاج

بهترین منابع کنکور انسانی

کنکور انسانی انواع کتاب کنکور برای تست و جمع بندی دارد. انتخاب کتاب مناسب کنکور شاید کمی وقت ­گیر باشد اما نگران نباشید ما بهترین ­ها را به شما معرفی می­ کنیم.