1- اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد خدمات پس از فروش به شماره 02166459726 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد . درصورتی که بعد از بازه زمانی 24 ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه مرسی کتاب از پذیرفتن مرجوعی معذور است.

2- در صورتی که مشتری به هردلیلی قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت 7 روز پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش مرسی کتاب 02166459726 اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی 7 روز پس از سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه مرسی کتاب از پذیرفتن مرجوعی معذور است.

3- با توجه به پلمپ بودن کلیه محصولات مرسی کتاب ، خواهشمندیم به همان صورت کالا عودت داده شود.

4- لوح‌های فشرده آموزشی،صوتی و نرم‌افزارهای رایانه‌ای جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.

5- پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود،همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

6- هزینه برگشت کالا به عهده مشتری می‌باشد.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده مرسی کتاب می‌باشد.

5/5 - (5 امتیاز)