ارسال با پیک موتوری برای شهر تهران

ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریعترین راه ارسال مرسولات می باشد که در حال حاضر فقط در شهر تهران راه اندازی شده است که کلیه ارسال ها از طریق پیک موتوری انجام می پذیرد که هزینه آن برای شهر تهران در حال حاضر به دو طریق می باشد ، پیک موتوری معمولی و پیک موتوری فوری

وقتی شما گزینه پیک معمولی رو انتخاب می نمایید ، بسته ی شما 1 الی 2 (روز کاری) از ساعت 10 صبح الی 21 به دست شما میرسد .

و وقتی شما گزینه پیک فوری رو انتخاب می کنید ، بسته ی شما همان روز کاری به دست شما خواهد رسید ، البته باید سفارش گیری شما قبل از ساعت 16 باشد، در غیر از این صورت، سفارش شما فردای آن روز (روز کاری) به دست شما خواهد رسید و اگر هم ساعت بعد از ساعت 16 بعداز ظهر باشه ، میتوانید با هماهنگی با شماره تلفن 02166459726 سفارش خود را به نتیجه برسانید.

لازم به ذکر می باشد که یه سری از مناطق در تهران که نسبت به مرکز دور می باشد ، مانند (کهریزک، باقرشهر، شهر ری، پیکان شهر، وردآورد و …) از طریق پیک موتوری امکان ارسال نمیباشد ، و باید از طریق پست پیشتاز ارسال بشه ، و اگر خریدار اسرار به ارسال پیک موتوری میباشد ، هزینه ی ارسال آن هر چقدر که باشد به عهده ی خود خریدار می باشد .

توجه داشته باشید ، که حومه ی تهران هم از طریق پست پیشتاز ارسال میشه مانند (شهریار، پرند، اسلامشهر، البرز، لواسان، جاجرود، وارمین، رباط کریم، آبعلی فیروزکوه، اندیشه، قلعه حسن خان و مناطقی مانند اینها) که جزو مناطق 22 گانه شهر تهران نمی باشند .

ارسال از طریق پست برای شهرستان

ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز که هزینه ی آن هنگام خرید محاسبه می شود بعد از ثبت نهایی و پرداخت آن طی مدت 2 تا 5 روز کاری زمان می برد تا به دست شما عزیزان برسد.

ارسال از طریق تیپاکس

ارسال سفارشات از طریق تیپاکس که هزینه آن هنگام تحویل بسته توسط خریدار باید پرداخت شود، پست تیپاکس معمولا طی مدت 24 الی 72 ساعت زمان بر هست که به دست خریدار برسد، در نظر داشته باشید که هزینه تیپاکس نسبت به پست پیشتاز بسیار بالاتر می باشد، و وقتی شما این گزینه رو انتخاب میکنید، هرچقدر که هزینه ارسال آن باشد، خریدار موظف هست آن را پرداخت کند.

تیپاکس در اکثر شهرها نمایندگی دارد، و بسته شما رو درب منزل تحویل میدهد. اگر شما در شهر یا بخش یا روستایی می باشید که تیپاکس بسته رو درب منزل شما تحویل نمیدهد، پست تیپاکس سفارش شما رو به نزدیکترین نمایندگی شما تحویل میدهد، و شما موظف هستید که بسته را خودتون از نمایندگی تیپاکس تحویل بگیرید و هزینه ارسال را پرداخت کنید.

توجه : ارسال تمامی محصولات در روز کاری می باشد

3.5/5 - (15 امتیاز)