فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب| وارد شوید| ثبت نام کنید

روش های ارسال سفارشات

ارسال با پیک موتوری برای شهر تهران
ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریعترین راه ارسال مرسولات می باشد که فعلا فقط در شهر تهران راه اندازی شده است که کلیه ارسالهای اکسپرس از طریق پیک موتوری انجام می پذیرد که هزینه آن برای شهر تهران در حال حاضر 10000 تومان می باشد .
توجه داشته باشید که در صورتی ساکن شهر تهران هستین و سفارشات خود را در روز های عادی قبل از ساعت 16 ثبت کرده باشید بسته ی شما همان روز بین ساعت های 18 تا 24 به شما تحویل داده میشه…
در صورتیکه سفارش خودتون رو بعد از ساعت 16 ثبت کنید برای شما با پیک فردای آن روز ارسال میشه.
ارسال با الوپیک :

شما دوستان عزیز که عجله دارید میتونید بعد از ثبت سفارش در هر ساعتی با دفتر تماس بگیرید و با پرداخت هزینه ی پیک ( B.P ) بسته ی خود را 2 یا 6 ساعت بعد تحویل بگیرید.

ارسال از طریق پست برای شهرستان

ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی که هزینه ی آن هنگام خرید محاسبه میشود بعد از ثبت نهایی و پرداخت آن طی مدت 3 تا 7 روز زمان میبرد تا به دست شما عزیزان برسد .

ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز که هزینه ی آن هنگام خرید محاسبه میشود بعد از ثبت نهایی و پرداخت آن طی مدت 2 تا 3 روز زمان میبرد تا به دست شما عزیزان برسد .

 

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید از مرسی کتاب

۰۲۱۶۶۴۵۹۷۲۶
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب ، مرکز خرید انواع کتاب های کمک درسی ، عمومی، کتب پزشکی ، DVD های کمک آموزشی و بازی های فکری و ... می باشد. فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب ، مارکت مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در ایران است و حوزه‌های مختلف کتب کمک آموزشی ، عمومی ، علوم پزشکی و ... را شامل می‌شود. تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی مرسی کتاب می باشد.

توسعه و پشتیبانی سایت: وب سایت برتر