ارسال با پیک موتوری برای شهر تهران

ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری سریعترین راه ارسال مرسولات می باشد که فعلا فقط در شهر تهران راه اندازی شده است که کلیه ارسالها از طریق پیک موتوری انجام می پذیرد که هزینه آن برای شهر تهران در حال حاضر به دو طریق می باشد ، پیک تی نکست و پیک فوری

وقتی شما گزینه پیک تی نکست رو انتخاب می نمایید ، بسته ی شما 1 الی 2 (روز کاری) از ساعت 9 صبح الی 16 بعداز ظهر به دست شما میرسد .

و وقتی شما گزینه پیک فوری رو انتخاب می کنید ، بسته ی شما همان روز به دست شما خواهد رسید ، البته باید سفارش گیری قبل از ساعت 16 باشه ، و اگر هم زمان بعد از ساعت 16 باشه ، میتوانید با هماهنگی با شماره تلفن 02166459726 سفارش خود را به نتیجه برسانید.

لازم به ذکر می باشد که یه سری از مناطق در تهران که نسبت به مرکز دور می باشد ، مانند (کهریزک، باقرشهر، شهر ری) از طریق پیک موتوری امکان ارسال نمیباشد ، و باید از طریق پست پیشتاز ارسال بشه ، و اگر خریدار اسرار به ارسال پیک موتوری میباشد ، هزینه ی ارسال آن هر چقدر که بشه به عهده ی خود خریدار می باشد .

توجه داشته باشید ، که حومه ی تهران هم از طریق پست پیشتاز ارسال میشه مانند (شهریار، پرند، اسلامشهر، البرز، لواسان، جاجرود، وارمین، رباط کریم، آبعلی اندیشه، قلعه حسن خان و مناطقی مانند اینها) که جزو مناطق 22 گانه شهر تهران نمی باشند .

ارسال از طریق پست برای شهرستان

ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز که هزینه ی آن هنگام خرید محاسبه می شود بعد از ثبت نهایی و پرداخت آن طی مدت 2 تا 4 روز کاری زمان می برد تا به دست شما عزیزان برسد .

3.3/5 - (13 امتیاز)